Faaliyet Alanlarımız

Liderlik

Yapıcı İşbirliği: Takımlarda Performansı Yönetmek, Kurumlar ve İşbirlikleri

Amaç, yeni fikir oluşumuna olanak sağlayan, geleneksel olmayan, düşünce geliştirme yöntemlerini kazandırmaktır. Bu program kendi liderlik potansiyelinizin canlanmasına ve tam anlamıyla kullanmanıza olanak sağlayacak araçlar sunmaktadır.

Performans için Çalışan Motivasyonu

Üstlenme, yükümlülük, motivasyonun yönetimi işleyişi uygulamalı örneklerle sunulacaktır. Program interaktif yapısı ile gerçek potansiyelinizi açığa çıkarma ve performans yetkinliklerinizi sergileyebilmenizi sağlayacaktır.

Yüksek Etkili Takımları Yönetmek

Yapıcı, kavrayıcı, ilham verici olmanın ötesinde bu program pratik ve uygulanabilir bilgi kaynağı olma niteliğindedir. Bu pratik bilgiyi takımınız içerisinde karmaşık problemlerinizi çözmek için kullanabileceksiniz.

Yöneticiler için Müzakere ve Pazarlık Stratejileri

Müzakerenin başarılı olabilmesinde temel kuralların neler olduğu örnek olaylarla sunulacaktır. Program bu etkinliği kanıtlanmış yaklaşımların neler olduğunu aktarmakta ve pratikler çözümler
sunmaktadır.

Liderliğin Yeniden Keşfi: Çığır Açan Bir Yaklaşım

Katılımcılar güçlü yanlarını tespit edip, zayıf yanlarının üzerine giderek, şirket yönetme yetkinliklerini artırmaktadır.

Liderlik İçin Strateji: Etkilemenin Gücünü Açmak

Liderliğin ne anlama geldiği ile ilgili önyargılarınızı yıkıp, yeni bir liderlik mantığı geliştirmenize yardımcı olur. Bu sayede kişiselleşmiş stratejilerinizle başarınızı maksimize edersiniz.

Liderliğin Ruhu

Liderlikte evet ve hayırlar. Canlandırma ile liderliği özümseme amaçlanmaktadır.